שולחנות סלון

שולחנות סלון – איך לבחור?

שולחנות סלון

שולחנות סלון מהווים אחד מן האביזרים הכי יעילים בדירה שלכם. במרבית המצבים הינם ממוקמים בסנטר של חלל ציבורי, הווה אומר – באמצע הסלון שלכם ובהיקף שלו ניצבת פינת ההסבה. שולחנות סלון הינם לרוב האביזר אשר הינו חוצץ בין הטלוויזיה לבין הכורסה ועל גביו מבכרים לשים את כוס התה המהבילה וגם במרבית הדירות להניח את הרגליים שלכם. שולחן עבור סלון הוא אביזר אשר הינו פרקטי, אשר על גביו שמים את השלט של הטלוויזיה, המגזין, המשקפיים והבופה של האורחים שלכם. אך אין זה די לשים על גביו מפה כל שהיא, מפית או רנר שעליהם תונח קערית מעוצבת מורכבת מפרות יבשים או מחפצי נוי.

שולחנות סלון – איך לבחור?

בעשיית בחירה של שולחן עבור סלון קיימים הרבה פרמטרים אשר עליהם עליכם לתת את הדעה שלכם. קודם כל, יש לבחון כי המרחק בין השולחן סלון לבין הכורסא יהיה הולם לעשיית שימוש ושיהיה באפשרותכם לבוא אל השלט באופן מעשי או לשים את הרגליים שלכם באופן נינוח. שנית כל, יש להתייחס להיקף של המקום ולקנה המידה של האזור והריהוט אשר נמצא בו – אינכם מעוניינים לבצע סינרגיה בין שולחן קטן בין כורסאות גדולות או שולחן רם אל מול מרבץ מרצפות.

סחנו אודות שלישייה –

בעת האחרונה, הסינרגיה בין שניים או שלושה שולחנות עבור סלון הפכה זה מכבר לפופולרית בפני עצמה וכה אפשר להעמיד אחד מול השני שולחנות דומים או שולחנים מעוצבים, בגודל וגם בטקסטורה ובכל מיני חומרים ולבצע קומפוזיציה מסקרנת ומדהימה. ברשומה של שולחנות עבור סלון שאנו מציגים בפניכם, ראשית שולחן בעלות של תשעים ותשעה ₪ וכלה בשולחן בעלות בת עשרים ושתיים ושישה מאות ₪. אפשר להבחין באופן מדויק איך העיצוב הדקורטיבי, הטכנולוגיה, הדרך, החומר גלם והגימור ישתכללו ככל שהעלות רבה היא. כמו כן, אין כל רע בשולחן שעלותו נמוכה ועוד יותר מזה – אפשר גם לייצר שולחן סלון בצורה אינדיבידואלית המורכב כגון משטחי העמסה שאליהם מלווים גלגל של מתכת, צמיג צבוע שמן אטום והן מסליל העושה שימוש עבור חוט חשמל שאופן האורגינליות שלו מורכב רגל ומשטח עגול.