עיצוב משרדים

האם עיצוב משרדים שונה מעיצוב בתים?

כאשר אנו ניגשים למלאכה מסוימת אנו חייבים לברר עליה את מרב הפרטים בכדי לקבל החלטות נכונות וכך גם כאשר אנו ניגשים אל עיצוב המשרד. אנו חייבים לברר כמה שיותר פרטים על עיצוב המשרד וזאת בכדי להבטיח כי המשרד יהיה יפה ומרשים וישדר הצלחה לכל מי שנכנס בשעריו.

על רקע זה עולה השאלה האם יש הבדל בין עיצוב משרדים ובין עיצוב בתים והתשובה היא שיש הבדל עצום בין השניים. כאשר אנו מעצבים משרד אנו צריכים לחשוב מה הלקוחות של המשרד יראו ומה העובדים יראו. כאשר אנו מעצבים בית אנו רק צריכים לחשוב על טובת האנשים המתגוררים בבית. לכן אפשר לקבוע ללא היסוס כי מעצב שמעצב משרדים לא תמיד יוכל לעצב בתים ומעצב שמעצב בתים לא תמיד יוכל לעצב משרדים. עם זאת, יש לציין כי מעצבים יחידי סגולה היכולים לבצע את שני העיצובים.

האם כדאי לי לעצב את המשרד לבד?

עולה השאלה האם כדאי לי לבצע עיצוב משרדים לבד או שמא עדיף לפנות אל מעצב פנים? אם כן אתם חייבים להבין כי עיצוב זה מקצוע לכל דבר ועניין וממש כפי שלא הייתם מעזים לטפל ברכב שלכם לבד ללא מוסכניק או להחליף את מערכת החשמל בבית או במשרד שלכם כך לא כדאי לעצב את המשרד לבד.

עליכם להבין כי עיצוב המשרד משפיע בסופו של דבר על הכיס שלכם ועל ההכנסות שלכם וזאת מכיוון שלקוחות ירצו לעשות עסקים עם בעל עסק עם משרדים יפים. לכן אם אתם מעצבים לבד את המשרד ואין לכם ניסיון בכך אתם מסתכנים בהפסד כספי וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת.

מיהו מעצב המשרדים הטוב בישראל?

כיום יש הסכמה גורפת בשוק כי יובל הלל הוא מעצב המשרדים הטוב בארץ. באמתחתו של יובל יש משרדים רבים שהוא עיצב ועשה זאת בהצלחה אדירה ולכן כה כדאי לפנות אליו. יובל משקיע בכל משרד לילות וימים ומתאים את המשרד לאופי של בעלי העסק וכך הוא יוצר יצירת אומנות אשר משרתת את בעלי העסק בצורה הטובה ביותר שיש.