סיוד דירות

סיוד דירות מקצועי

כל מי ששוכר דירות מכיר את הסיטואציה המלחיצה שדיירים רוצים לפנות את הדירה, לעבור לדירה אחרת ששכרו וגם לאפשר לדיירים החדשים להיכנס לדירה המתפנה…. והכול יחד. המכשול הוא העובדה שחייבים להעביר את כל הציוד ואז לסייד את הדירה שמפנים, לפני כניסת השוכרים החדשים.

עבודה מהירה ומקצועית

זה הזמן להתקשר לצבעי שקיבלתם עליו חוות דעת טובה, כיוון שביצע עבודה איכותית של סיוד דירות עבור חברים או קרובי משפחה שאושרה בדיעבד על ידי משכיר הדירה.

בתהליך זה, הדבר החשוב ביותר הוא הזמינות של הצבעי והיכולת שלו לבצע עבודה מהירה כדי לא לעכב את לוח הזמנים.

הצבעי שלנו עושה כל שאפשר לרצות את הלקוחות בנושא סיוד דירות, הוא מבין את המצוקה והדחיפות ועושה כל שניתן כדי לבצע את העבודה במועד הקרוב ביותר ותוך זמן קצר ביותר .

אופן סיוד דירות מושכרות

במהלך החודשים או השנים שאדם גר בדירה שכורה, הוא מבצע בה כמה שינויים כדי ליצור אווירה ביתית. לדוגמה מנורות תלויות על התקרה או על הקירות, תמונות, מדפים בחדרים שונים, ארונות שמשאירים סימנים כשמזיזם אותם וכו'.

המשכיר דורש לקבל בחזרה דירה מסוידת בכל שטחה וחלקה לחלוטין ללא חורים או בליטות.

לכן קודם כול עוברים על כל הקירות, מכסים חורים, שולפים מסמרים או דיבלים כדי שכל הקירות יהיו חלקים ומוכנים לסיוד.

במקביל בודקים אם יש עובש או רטיבות . אם זה קיים מנקים את המקומות ומורחים חומר איטום .

זה הזמן להתחיל לסייד חדר אחרי חדר, אמבטיה, פרוזדור ומטבח וסלון עד שמסיימים את כל המרחב הביתי.

שיטת העבודה היא לסייד קודם את התקרה ולאחר מכן לחלק כל קיר לכמה מקטעים ולבצע אותם זה אחר זה מלמעלה למטה . במידת הצורך, בתום הסיוד של כל הבית, מבצעים שכבה נוספת.

עבודת סיוד דירות היא עבודה מקצועית המצריכה ידע וניסיון . חשוב לבצע זאת באמצעות אנשים שביצעו זאת הרבה מאד פעמים והם מודעים לאופן ביצוע סיוד דירות לשביעות רצונו של משכיר הנכס.