צריכים מעצב פנים? למה לא לתת הזדמנות למעצב מתחיל?

אם היינו שואלים אתכם, לאיזה מעצב פנים הייתם בוחרים לגשת: לאחד בעל כמה שנות ניסיון ומוניטין, או לכזה שלא מזמן סיים תואר ראשון בעיצוב פנים, מה הייתם עונים? במאמר הבא ננסה להראות לכם שדווקא מעצב פנים מתחיל עדיף פי כמה.

 

מדוע לקחת דווקא מעצב פנים מתחיל? כל היתרונות לפניכם

 

  • יותר נוח לכיס – עיצוב פנים הוא שירות שכל אחד היה שמח לקבל לביתו, אולם לצערנו, מחירי המעצבים הגבוהים הופכים את השירות הזה לפשוט לא בר-השגה. אך אם בכל זאת הייתם מעוניינים בעיצוב מושקע של הבית אך במחיר נמוך ונוח יותר, היינו ממליצים לכם ליצור קשר עם מעצבי פנים מתחילים. הרי בכל זאת, מה אכפת לכם להיפגש פגישה אחת?

 

  • פחות ניסיון, יותר אמביציה – לצד המחיר הנמוך שמהווה יתרון לכל הדעות, מעצבי פנים מתחילים יכולים להיות הרבה יותר מוצלחים בעבודתם מאשר מעצבי פנים מנוסים, הודות לאמביציה, לרצון להוכיח את עצמם, ולשאיפה להוסיף את הפרויקט שלכם לפורטפוליו שלהם בסיום תואר ראשון בעיצוב פנים. לחלופין, מעצבי פנים בעלי ניסיון (שגם גובים על כך בהתאם) לעיתים לא ישקיעו את אותה אנרגיה בפרויקט שלכם.

 

  • ללא קונספציות קודמות – לקיחת מעצב פנים מתחיל או ללא ניסיון טומן בחובו סיכון מסוים מצד אחד, אולם גם יתרון משמעותי מן הצד האחר. מעצב פנים מתחיל מגיע עם ראש פתוח, יצירתיות וכאמור, שאפתנות רבה שכולם ביחד מהווים מתכון מנצח לעיצוב פנים חדשני ומקורי, מה שלא בהכרח נכון אצל מעצבי פנים מנוסים שמוכרים בזכות ה"אופי" המסוים של עיצוביהם. דווקא מעצב פנים מתחיל יהיה זה עם הגמישות המחשבתית הרבה יותר, שעדיפה למי שמחפש עיצוב בהתאמה אישית מלאה.

 

 

  • קשר אישי וישיר עם המעצב – מעצב מתחיל שעומד בפני עצמו, ללא צוות של עובדים\קבלנים, מזכיר\ה מטעמו וכד', יאפשר לכם לנהל את הפגישות איתו או את השיחות באופן הרבה יותר אישי וישיר. קשר כזה הוא עדיף כשחשוב לכם, כלקוחות, להתקשר עם מעצב שישמע אתכם ואת דעותיכם.

בנוסף, זכרו שמעצב מתחיל בד"כ יהיה גם זה עם הענווה הגדולה יותר. בסופו של יום, ענווה לצערנו לא מאפיינת אנשי מקצוע רבים שכבר קנו להם "שם" בתחומם. לצד העובדה שלקיחת מעצב פנים נחשב יכולה להקנות לעיצוב הבית שלכם יוקרה רבה, יש לקחת בחשבון שדווקא מעצב פנים מתחיל ומוכשר, יוכל להעניק לכם את אותה התוצאה, רק בהליך הרבה יותר נעים, פחות רשמי ומותאם לטעמכם.

 

לסיכום, פעם הבאה שתרצו לעצב את הבית, היינו מציעים לכם לשקול לפנות למעצבים שזה עתה סיימו תואר ראשון בעיצוב פנים. לכו תדעו, אולי תופתעו לגלות אנשי מקצוע מעולים שילכו אתכם יד ביד עד לעיצוב הבית המושלם, במחיר נמוך משחשבתם!