עיצוב פנים

עיצוב פנים – 6 טיפים שימושיים

בעידן שבו אסתטיקה נתפשת, ובצדק, כחלק בלתי נפרד מחיים עם איכות אמיתית, באופן טבעי מוקדשת תשומת לב רבה לסוגיות שונות במסגרת עיצוב פנים. הדרך הטובה ביותר להבטיח בית שיספק לכם מקסימום נחת היא להיעזר במעצבת פנים בעלת ניסיון מגוון, אבל ישנן גם פעולות פשוטות שכל אחד וכל אחת יכולים לבצע בעצמם ולשדרג את המראה של הדירה – לפניכם 6 טיפים שימושיים.

  1. קיר צבעוני

בכל חלל כדאי שיהיה קיר אחד בגוון שאינו לבן או קרם. אפשר אפילו "להתפרע" עם צבע עז מבע במיוחד, אבל כדאי להימנע מריבוי קירות צבעוניים.

  1. מראות בחדר שינה

מראה בחדר שינה, בין אם בדלת הארון ובין אם על הקיר, ורצוי גדולה, משדרגת מאוד את חדר השינה. מראה ענקית מייצרת מראה של סטודיו למחול, אבל אפילו חצי קיר מכוסה במראה מבטיח את הלוק הנכון.

  1. בסלון: תמונה אחת גדולה ולא המון קטנות

באופן כללי כדאי להעדיף תמונה אחת גדולה, כמובן בהרמוניה עם שאר הפריטים בסלון, על פני שלל תמונות קטנות – אלא אם כן אתם מעצבים בנשמה ויודעים לבחור ולמקם תמונות קטנות כך שהן ייצרו ביחד סינרגיה מעניינת (או שאתם נעזרים במעצבת פנים מומחית).

  1. חלונות גדולים

חלון בעל מפתח גדול מכניס לבית המון אור טבעי, שתמיד מחמיא לכל חלל. לפעמים כדאי לבצע שיפוץ דירה רק כדי להרחיב את המפתחים – התוצאה היא בית שיכול לככב בכל סרט.

  1. גופי תאורה שקועים

אחד הטרנדים המוצלחים ביותר בשנים האחרונות הוא גופי תאורה שקועים, כלומר כאלה שהם סמויים מן העין – אבל מוסיפים אור בדיוק במקומות הנכונים. פתרון זה גם עוזר למשוך תשומת לב בדיוק אל המקומות שאנחנו רוצים להסב אותה אליהם.

  1. עיצוב פנים – הזדמנות לסדר וארגון

עיצוב פנים הוא הזדמנות מצוינת להוציא מהבית את כל מה שלא באמת משרת אתכם. נכון, לא קל לוותר על חפצים – בכל אחד מאיתנו יש מידה מסוימת של אגרנות – אבל המרחבים השונים ייראו מרווחים יותר ויפים יותר אחרי שתעבירו הלאה (למי שיכול להפיק תועלת מפריטים שעדיין שמישים או למחזור) את מה שמיותר עבורכם. חוצמזה, כשמוסרים חפצים, זה גם תירוץ לא רע לקנות חדשים…