מפסק חכם

מפסק חכם – יופי של המצאה

המפסק החכם זהו פתרון חכם לכל בית בישראל כדי לתאם מראש את המועד שבו המים החמים ימתינו לנו בחדר האמבטיה, וכך נוכל להתרענן ולצאת בערב או לרבוץ בנינוחות על הספה מול הטלוויזיה.

מפסק חכם

מפסק חכם הוא מתג חשמלי המחובר למתג ההפעלה והכיבוי של הדוד החשמלי בבית. רק לחשמלאי מוסמך קיים אישור לחבר מתג זה היוצר חיים חדשים בבית ואם תעברו דירה, תוכלו להעביר אותו לביתכם החדש.

הפעלת מפסק חכם

במכשיר הסלולרי מתחברים לאפליקציה דרך רשת האינטרנט הביתית המאפשרת לכם לראות בדיוק מה קורה עם הדוד ברגע זה. אם הוא מופעל, כבוי, מה התזמון הבא שלו וקביעת לוחות זמנים קבועים מראש יומיים או שבועיים.

מי שנמצא בבית יכול להמשיך ולהפעיל את הדוד בשעות הנוחות לו, בנוסף ללוח הזמנים שנקבע מראש. אם פעולה זו היא במקום, יש לבטל דרך הטלפון הסלולרי את לוח הזמנים היומי של מפסק חכם.

יכולות המפסק החכם

אפשר לבצע פעולות רבות באמצעות מפסק חכם, כמו לדוגמה הדלקה וכיבוי מידיים על פי הצורך מכל מקום בארץ ובעולם, טיימר כך שהדוד יפעל עד שעה ברצף, בדיקת זמני ההפעלה בעבר כדי לקבוע על פיהם את לוח הזמנים המתאים למשפחה וקביעת זמן פעולה מקסימלי של הדוד כדי שלא יפעל במשך שעות כששכחו לכבות אותו, דבר הקורה פעמים רבות בכל משפחה.

מפסק חכם מאפשר לעקוב אחר צריכת החשמל הביתית וליצור חיסכון אנרגטי משמעותי על ידי שימוש חכם בדוד החשמל.

נוחות בתפעול

הקביעה של לוח הזמנים יוצרת סיטואציה חדשה בה הלקוח קם בבוקר ומיד יש לו מים חמים כיון שמפסק חכם הפעיל את הדוד שעה מראש באמצעות התכנון שהוזן למערכת.

גם כשנמצאים בדרך הביתה, מפעילים את הדוד מהדרך והמים החמים ממתינים ברגע שנכנסים הביתה. זו תחושה נפלאה ובקצב החיים המטורף של רבים מאתנו, זה חיסכון משמעותי בזמן ויוצר נוחות והמון רוגע.

מפסק חכם הוא כפתור מוצלח מאד, הלקוחות מאד מרוצים מהחידוש המרענן וממתינים לשדרוגים נוספים שיהפכו את חייהם לקלים עוד יותר.