מיטה זוגית עם מזרון

המדריך השלם לבחירת מיטה זוגית עם מזרון

רכישת מיטה או מזרון בנפרד הינה תמיד חוויה שרבים מוצאים כמעט מסובכת. איך מתאימים את המזרון לבסיס? איך בכלל מוצאים מיטה זוגית עם מזרון ואיך מוודאים שהמוצרים שבחרנו מתאימים לנו? אולי כדאי לפתוח בשאלה אחרת – מדוע צריך בסיס מיטה? הרי בסופו של דבר אפשר פשוט להניח את המזרן על הרצפה, יש כאלה שיספרו לכם שזה מגניב ולא גורע ועם קצת עיצוב נכון, אפילו ייראה לא רע בכלל!

מיטה זוגית עם מזרון – חובה!

עם כל הכבוד למגניבות, עלינו להיות כנים. מיטה זוגית עם מזרון תחזיק בהרבה יותר יתרונות מאשר מזרון בודד ללא בסיס. בחירה בשני טומנת בחובה שני חסרונות עיקריים:

  • אורך חיים קצר – מזרונים לא מתוכננים להישאר על הרצפה או השטיח. יצרני המזרונים מתכננים אותם כחלק בלתי נפרד ממערכת המיטה הכוללת. הסיבה לכך היא שלרוב בסיסי המיטה יאפשר כניסה של אוויר הנדרש לרענון המזרון ושמירה על רעננותו.
  • בסיס הוא בריאות – אולי לא ידעתם זאת אך לאורך ההיסטוריה כולה, נמנעו בני האדם משינה קרובה לקרקע. זאת מהסיבה שהרצפה אינה מקום סטרילי לרוב, ותהיה מאוכלסת במגוון יצורים ביולוגיים; חיידקים ובקטריות ועד מכרסמים וחרקים. אינכם מעוניינים שאלו יבואו במגע עם המקום בו אתם ישנים, והסבירות שיעשו זאת כשהמזרון מונח על בסיס מיטה גבוה – נמוכה יותר. אל תתפשרו על הבריאות שלכם!

אז איך בוחרים מיטה זוגית?

לשאלה זו אין נוסחת קסם; בחירת המיטה ועל אחת כמה וכמה בחירת המזרון שלכם תהיה תלויה בגורמים רבים אישיים שלכם. מומלץ להתאים את המיטה לחדר הספציפי אליו היא מיועדת, ואת המזרון להתאים למצב הבריאותי של בני הבית והצרכים האישיים שלכם. ההמלצה הטובה ביותר היא כמובן להתייעץ עם המוכרים בחנות שבה בחרתם ולעדכן אותם בכל הדרישות והצרכים שלכם. במקומות מסוימים ייתכן שתמצאו אפילו מיטה זוגית עם מזרון במבצע משתלם במיוחד, וכך תוכלו לחסוך לעצמכם הוצאות נפרדות וטיולים ברחבי הארץ, במרדף אחר המיטה החדשה שלכם. כעת, כל שנותר לנו לאחל לכם זה רק שינה טובה ונעימה, ותתחדשו!