ג'קוזי לגינה

איך לבחור ג'קוזי לגינה?

ג'קוזי הוא פריט שמשדרג במידה משמעותית את איכות החיים, ומצד שני בזכות ההשתכללות הטכנולוגית הוא כבר לא יקר כמו פעם – ויותר ויותר בני אדם כבר יכולים להרשות לעצמם ג'קוזי בבית. במיוחד מומלץ לנצל את האפשרויות שיש היום כשהבית כולל גם החצר. הוספת ג'קוזי לגינה משדרגת פלאים את החלק החיצוני של הנכס וכמובן שגם את איכות החיים. כדי למצות את הפוטנציאל של פריט זה, כדאי להקדיש זמן לבחירה נכונה של הג'קוזי, על סמך הפרמטרים הבאים:

ארץ הייצור של הג'קוזי

הפרמטר הראשון שכדאי לבחון כשרוצים להוסיף ג'קוזי לגינה הוא ארץ הייצור. באופן טבעי כשמדובר על ג'קוזי תוצרת ארה"ב, קנדה או כחול לבן, יש לפריט עדיפות מובהקת על פני ג'קוזי שיוצר בסין על-ידי יצרן בלתי מוכר.

עמידות

עוד פרמטר מרכזי בבחירת הג'קוזי שיוצב בגינה הוא העמידות. האינדיקציה הטובה ביותר לגבי העמידות של כל ג'קוזי שאתם שוקלים לרכוש היא מספר שכבות הפיברגלס בשלדה, כשמצד אחד ישנן אמבטיות עם שכבה אחת או שתיים בלבד, ומצידה שני של הסקאלה גם מערכות עם 8 שכבות. לעתים ישנם מוטיבים נוספים על הפיברגלס, לחיזוק, וכמובן שהם מתקבלים בברכה.

יעילות אנרגטית

בימינו כל רכישה של כל מכשיר שצורך חשמל מחייבת תשומת לב גם ליעילות האנרגטית. יש לכך שתי סיבות עיקריות: ראשית, מחיר החשמל בארץ גבוה, ואפילו מאוד, ואם נבחר ג'קוזי לגינה שזולל חשמל נגלה עד מהרה שאנחנו משלמים עבור התענוג מחיר יקר (ומן הסתם אם רוכשים ג'קוזי רוצים לנצל אותו כמה שיותר וליהנות מהאופציה). הסיבה השנייה היא האחריות שיש לכולנו לגבי עתידו של כדור הארץ – וההבנה שאם לא נשנה את ההתנהגות שלנו ואת הבחירות שלנו, התנאים הסביבתיים יהפכו קשים יותר ויותר.

מה כדאי להוסיף לכל ג'קוזי לגינה?

כשמתקינים את הג'קוזי בגינה כדאי להוסיף שביל גישה נוח, פרגולה שתאפשר להשתכשך בג'קוזי גם כשהשמש קופחת ועוד אפשרות היא דק עץ סביב אמבטיית העיסוי כדי שהכניסה והיציאה יהיו נוחות וללא סכנת החלקה. דגש חשוב נוסף הוא האסתטיקה ובפרט הדרך שבה משתלב הג'קוזי בגינה.