חלונות מבודדים ומעוצבים מעץ – חשוב שתדעו

חלון הוא לא רק פתח בבית. החלונות שבביתנו תופסים חלק גדול מהחלל שבבית, ויש לתת להם את הכבוד הראוי, מכיוון שהעיצוב שלהם ישפיע על המראה של חלל הבית.

כאשר אנחנו בוחרים חלונות חדשים לבית, בין אם מדובר בבית בבנייה או במקרים של שיפוץ כולל והחלפת החלונות, עלינו לבחור חלונות אשר יהיו עמידים לאורך זמן מצד אחד, ואסתטיים ומתאימים לשאר האלמנטים שסביבם בבית מצד שני. בעוד מרבית החלונות החדשים מחופים כיום מבחוץ בחיפוי חיצוני של אלומיניום או חומרים עמידים ומבודדים אחרים, רובנו עדיין מעדיפים חלונות עץ בפנים הבית. המראה הטבעי, החמים והנעים של העץ הוא עדיין האפשרות המועדפת על רובם המכריע של האנשים, לפחות בחלקו הפנימי של החלון אשר פונה אל פנים הבית. בסדרות היוקרתיות של אנדרסן יכולים כל אחת ואחד למצוא את חלונות העץ (בעלי החיפוי החיצוני כמובן) המתאימים ביותר עבורו, במחירים אטרקטיביים וברמת איכות ואחריות חסרות תחרות. 

חלונות מבודדים

אך חשוב ביותר לשים לב לבידוד של החלונות, ולא להסתפק באלומיניום, שהוא חומר מוליך המאפשר מעבר של אנרגיה באופן חופשי. לחלון יש תפקיד משמעותי ביצירת גבולות ברורים לבית כאשר מדובר בדברים שאיננו רוצים להכניס פנימה, כגון טמפרטורת לא רצויות (חום או קור), רוח כאשר החלון סגור, גשם, קרינת שמש מזיקה ועוד.

חלון פתוח בעצם מייצר גשר בין חוץ הבית לפנים ומאפשר הולכה של טמפרטורה ורעש מצד אחד לשני.

החלונות המבודדים של אנדרסן

חלונות עם פרופיל של מסגרת עץ מבודדים פי 700 יותר מחלונות אלומיניום. על חלונות העץ של אנדרסן יש חיפוי חיצוני שהוא טקסטרוזיה של עץ ופלסטיק ששומר על העץ מפני נזקים הנגרמים על ידי מזג האוויר. לחלונות אנדרסן יש זכוכית בידוד כפולה, ובין שתי שכבות הזכוכית יש גז אציל בשם גז ארגון העוזר לבודד את הזכוכית עצמה. גם שתי הזכוכית אינן נוגעות אחת בשנייה, ובניהם יש חומר מבודד נוסף. על הזכוכית יש שכבה שקופה ודקה של סגסוגת מתכות הנקראת LowE שאינה מאפשרת לקרני שמש מחממות להיכנס לתוך הבית. בעזרת כל המרכיבים הנ"ל, חלונות אנדרסן הינם חלונות מבודדים החל מהפרופיל ועד לזכוכית, וממעיטים באופן מקסימלי את הולכת החום מחוץ לבית פנימה, ומפנים הבית החוצה. מצב היוצר בידוד אופטימלי של הבית בחורף, כאשר החלון שומר את החום בפנים, וגם בקיץ כאשר החלון אינו מאפשר לחום לחדור פנימה. ההרגשה הרבה יותר נעימה לאדם בתוך הבית בזכות יציבות הטמפרטורה בטווח הרצוי. אך החיסכון של הכסף בחימום ומיזוג הבית משמעותי גם הוא, כך שהיתרונות ברורים גם מבחינה כלכלית. 

החלונות הפופולאריים ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר 

לחברת אנדרסן, החברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום ייצור חלונות ודלתות איכות, יש סדרות שונות של חלונות עץ עם חיפוי חיצוני הפונות לקהל הרחב. באנדרסן תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של סוגי חלונות האיכותיים ביותר בעולם, עם הביקוש הגבוה ביותר. 

אחד היתרונות המרכזיים של חברה כמו חלונות אנדרסן, אשר פועלת בתחום מזה למעלה ממאה שנים ונחשבת ליצרנית הגדולה והמובילה בתחום הוא גודלה של החברה המאפשר לה לפתח חומרים ומוצרים חדשים ופורצי דרך מצד אחד, אך גם לפתוח פסי ייצור המוניים עבור הדגמים הפופולאריים ביותר מצד שני, וכך להציע מוצר המתאפיין ברמת האיכות הגבוהה ביותר, ברמת מחירים נמוכה וחסרת תחרות. בנוסף, מעניקה החברה אחריות מוטסת ומלאה על כל חלונותיה, לפרקי זמן של עשר ועשרים שנים, מה שמבטיח כי ההוצאה על החלונות כיום היא הוצאה חד פעמית, לה לא נדרש להוסיף הוצאות של החלפות ותיקונים בתוך כמה שנים בודדות.

מחפשים חלונות אלומיניום, חלונות קיפ, חלונות גליוטינה או חלונות אטומים לרעש? הגעתם למקום הנכון, כל דלתות חוץ וחלונות לבית של חברת אנדרסן במחירים נוחים ועם שפע יתרונות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר טלפוני בטלפון מספר 073-3744700, או לבקר אותנו באתר שלנו בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.