5 טיפים להום סטיילינג

האם אתם מסוג האנשים המבלים שעות בחנויות או בשווקים מתוך רצון למצוא את הפריט המתאים ביותר עבור הבית שלכם?
האם קיים בכם צורך לשפר ולעצב מחדש כל פינה בבית שלכם?

אם התשובה היא כן, משמע שאתם אוהבים לעצב את הדירה שלכם ולתת לה את הטאץ' האישי והמיוחד שלכם והמאמר הזה נכתב בדיוק בשבילכם!

מהו הבית בשבילנו?

בית בשבילנו הוא המקום הבטוח שלנו, בו אנו מבלים את מרבית שעות היממה.
הבית שלנו נותן לנו תחושה של ביטחון, אושר, ומקום מפלט לברוח מכל הלחץ הקשור לעבודה ולכן חשוב שהעיצוב שלו יתאים לאישיות שלנו ומה שאנחנו מחפשים כשאנחנו חוזרים הביתה.

הום סטיילינג ניתן לעשות עצמאית או באמצעות מומחים לעיצוב פנים כמו יובל הלל. הרעיון הבסיסי בהום סטיילינג הוא לתת לבית שלך סגנון, תחושה של עיצוב מותאם אישית, ונוחות באותו זמן.

 

הנה 5 הטיפים שנכתבו ע"י יובל הלל למענכם:

  1. סגנון עיצובי- בעת עיצוב הבית, כדאי לבחור סגנון עיצובי או נושא עבור החדרים השונים. לדוגמה, אם אתם רוצים לתת מראה נקי לחדר השינה שלכם, אתם יכולים ללכת  בכיוון של צבעי הלבן והבז' –  החל מן הווילונות, כריות, ועד לסדיני המיטה בסגנון הנבחר.

 

  1. שינוי צבע- אם אתם מחפשים לשנות את צבע החדר בתקציב נמוך, שלא כולל צביעת קירות, ניתן לבצע זאת בקלות באמצעות שינוי צבע סדיני המיטה, הווילונות, או הספות.

 

 

  1. להתחיל בקטן – הום סטיילינג דורש הרבה מחשבה.  אם אתם מחפשים את השינוי אולם קצת תקועים ולא יודעים מאיפה להתחיל, אז הפתרון הוא להתחיל עם החדר הקטן ביותר. התחילו עם פריטים פונקציונליים כגון מתקן יפה לתכשיטים או לאיפור וכן עציץ קטן או פרחים שיתאימו לסגנון החדר.

 

  1. סדר- ודאו כי הבית שלכם מסודר. אם קשה לכם למצוא את הדברים שלכם בקלות וזקוקים לחיפוש יסודי בכל פעם שאתם מחפשים מספריים, אז אתם זקוקים לתכנון שייתן לכם סדר בבית, כמו חלוקה שונה בארוניות. תנסו לשמור על הבית שלכם מסודר על בסיס יומי – ולא רק כאשר האורחים מגיעים.

 

  1. הסתרה- כל מה שהאורחים שלך לא צריכים לראות כשהם מגיעים אליכם הביתה, או כל חפץ לא יפה- הסתירו בתוך הארונות. לעומת זאת כל מה שיפה ונעים להסתכל עליו- ניתן להותיר ואף לאחסן חיצונית. לדוגמא: כפות גדולות של מטבח ניתן לתלות על גבי הקיר ולא להכניס לתוך המגירות. גם פריט עיצובי וגם חוסך מקום בארון.

 

לסיכום, הום סטיילינג זה עניין של טעם אישי לחלוטין. אבל זכרו, כאשר אתם רוצים לגשת למלאכת עיצוב הדירה שלכם לא יזיק לכם להתייעץ גם עם מעצב פנים שיכול לתת לכם טיפים, למנוע מכם טעויות, ולחסוך לכם כסף רב לרגישת פרטי דקורציה אצל הספקים השונים.

מאחלים לכם בהצלחה במלאכה!