ניסור בטון – איך לבחור חברה מקצועית?

עבודות של ניסור בטון הן עבודות מורכבות שדורשות ציוד מקצועי מתקדם, ידע וניסיון רב. בחירה של חברה מקצועית ומתאימה היא אחד הדברים הקריטיים להצלחת הפרויקט שלכם, עבודה חובבנית עלולה להביא לנזקים ברכוש, ולעתים גם בגוף, ואילו עבודה מקצועית תביא להצלחת הפרויקט הן בפן הפונקציונאלי והן בפן האסתטי.

חשוב לבחור חברה שתעניק לכם את העבודה האיכותית ביותר, בדרך המהירה ביותר ומתוך שימוש בכלים טכנולוגיים חדישים ומתקדמים, כלים שיבטיחו עבודה מדויקת ומקצועית.

ניסור בטון –   5 כללים שאי אפשר להתעלם מהם בעת בחירת החברה

עשו סקר שווקים – בדקו מהו הרקע של החברה, כמה זמן הם קיימים בשוק ומהו הניסיון שלהם. עבודות בטון מורכבות דורשות ידע רב הנרכש במשך שנות עבודה רבות, לכן בחרו חברה שיש לה ניסיון ארוך שנים בתחום. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהחברה שבחרתם תספק לכם עבודה מקצועית ואיכותית ותוכל להתגבר על כל תקלה ומכשולים שמטבע הדברים צצים כמעט תמיד במהלך העבודה.

  • בקשו לראות תיק עבודות והמלצות – בדקו את העבודות שהחברה עשתה. חברות גדולות ורציניות מחזיקות תיק עבודות עם צילומי העבודות שהן ביצעו, אל תסתפקו רק בצילומים, אם אפשר בקשו לדבר עם אנשים שנעזרו בשירותי החברה, כך תוכלו לשמוע פרטים נוספים כמו אם החברה עמדה בלוח הזמנים, האם היא השאירה סביבת עבודה נקייה ועוד.
  • בדקו האם החברה משתמשת בציוד טכנולוגי מתקדם – חיתוך בטון יכול להיות מושלם רק בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם. חשוב לוודא שלחברה שבחרתם יש את הציוד המתאים לסוג העבודה שלכם. אם אתם נדרשים לניסור בטון במקומות שבהם הגישה קשה יותר, בדקו האם לחברה יש מסורים ידניים שבעזרתם אפשר להגיע לכל מקום או סוגי מסור שונים המיועדים לפרויקטים גדולים יותר כמו ניסור רצפות, כבישים, קירות בטון עבים וחזקים ועוד.
  • נסו לסנן את החאפרים מרשימת החברות שאותן אתם בודקים – כדי להיות מנסר בטון אין צורך ברישיון או בהכשרה מקצועית מסודרת. כל אחד יכול להכריז על עצמו כקבלן ניסור בטון. כדי לוודא שהחברה שאותה אתם עומדים לבחור היא רצינית ומקצועית בקשו לראות תעודות ואישורים של העובדים כמו למשל אישור לעבודה בגובה , האם החברה מעסיקה מנהל בטיחות הצמוד לפרויקט ועוד.
  • עבודות ניסור וקידוח בבטון דורשות עבודה עם כלים כבדים וחומרים קשיחים העלולים לסכן אתכם ואת הסביבה. לכן חשוב לבחור בחברה המקפידה על רמת בטיחות גבוהה בכל פרויקט. אם אתם מחפשים חברה לביצוע עבודה בפרויקט גדול, בדקו האם החברה מעסיקה מנהל בטיחות הצמוד לפרויקט.
  • אל תבחרו חברה לפי המחיר – חברות רבות וחסרות ניסיון מציעות מחירים זולים במיוחד כדי להיכנס לשוק ולהתחרות בחברות הוותיקות והמובילות בתחום. אל תתפתו למחירים זולים, עדיף לבחור הצעת מחיר יקרה יותר ובלבד שהעבודה תהיה מקצועית, איכותית ובטיחותית.