לחצן מצוקה חכם

מה היתרונות של לחצן מצוקה חכם?

מחפשים לחצן מצוקה חכם? רוצים לרכוש שעון מצוקה להורים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

לחצן מצוקה חכם הינו מכשיר אשר נמצא זמין בסביבה ומאפשר להזמין שירותי רפואה בזמן חירום במהירות רבה מאוד וללא תהליך מורכב. לחצן מצוקה חכם מחובר אל מוקד הכולל איתור באמצעות GPS והוא מאפשר לאתר את האדם אשר זקוק לסיוע הרפואי במהירות רבה.

מדובר במוצר שיכול להיות ממש מציל חיים. במיוחד אצל אוכלוסיות בסיכון כמו קשישים או אנשים בעלי מחלות שונות. 

מהן היתרונות של המוצר הזה? מדוע מדובר בהוצאה שהיא לא מותרות אלא חיונית ומצילת חיים? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

  • הזעקת גורמי חירום מהירה – לחצן מצוקה חכם מאפשר להזעיק את גורמי העזרה והחירום במהירות רבה. הקריאה מועברת דרך שעון מצוקה להורים או לחצן חכם אחר אל המוקד של החברה, והם מזעיקים את כוחות החירום במהירות ומכוונים אותם לכתובת המדויקת במהירות.
  • מגוון רחב של סוגים – היום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי לחצני מצוקה חכמים, וניתן לבצע הבדלה בין קריאה לגורמי החירום השונים כמו מד"א, משטרה או מכבי האש, או לחצנים אשר פועלים בלחיצה אחת בלבד. בנוסף, ניתן למצוא סוגי לחצנים המאפשרים שיחה מיידית עם מוקדנית ומתן הסבר על מקרה החירום.
  • מנגנון תקשורת דו כיווני – כפי שהזכרנו מעלה, באמצעות לחצן מצוקה חכם ניתן לפתוח ערוץ תקשורת דו כיווני, מה שהופך את הקריאה להרבה יותר יעילה. בצורה הזו אפשר להיות בטוחים כי הקריאה התקבלה בהצלחה, אפשר לכוון את המוקדנית אל גורמי החירום הדרושים ולעיתים אפילו רק לשמור על קו פתוח עד שיגיעו גורמי החירום אל המקום.

מאיפה רוכשים?

לפני שאתם רוכשים לחצן מצוקה חכם בדקו היטב את החברות השונות ואת האפשרויות השונות ובצעו השוואה שבסופה תמצאו את המוצר הנכון והמתאים ביותר עבור הצרכים שלכם. עדיף לבחור בלחצן המקושר לחברה אשר מעניקה מגוון רחב של שירותים נוספים לאוכלוסיה המבוגרת וכך מרכזים לכם את כל השירותים הללו תחת קורת גג אחת.