ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן

תתחדשו! – ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן בשכונות חדשות

איך נוצר ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן ולמה דווקא בשכונות חדשות? על שאלות אלו ועוד נענה במאמר זה!

מה ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן אומר?

בדומה לתחומים רבים אחרים, גם בתחום הנדל"ן לביקוש יש משמעות גדולה. הביקוש משפיע בעיקר על המחירים של הנכסים הקיימים ובנוסף, גם על הקלות שבה תוכלו למצוא את הנכס הרצוי לכם. לדוגמה, אם אתם מעוניינים בדירת חמישה חדרים בתל אביב, הביקוש הגבוה לא ממש יאפשר לכם למצוא אחת ובטח לא במחיר סביר. לעומת זאת, דירת חמישה חדרים בערים הסמוכות לתל אביב יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא.

הטרנד שסוחף את הצעירים

הטרנד החדש, שסוחף את הצעירים הישראליים הוא רכישת דירות או שכירתן במקומות חדשים. הכוונה היא הן ליישובים חדשים ומתפתחים והן לשכונות חדשות בערים ותיקות. אחת הסיבות לטרנד זה היא, שהצעירים השכילו להבין, שככל שהסביבה היא חדשה יותר, כך היא יותר מותאמת לצרכים של תושביה וכך הולך ונוצר ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן באזורים אלה.

בין ישן לחדש

כאמור, אחת האפשרויות המבוקשות היא מגורים בשכונות חדשות בערים ותיקות ויש לכך סיבות רבות וטובות. ראשית, כך הצעירים יכולים ליהנות ממגורים בסביבה חדשה ועם בנייה חדשה בסמוך להוריהם או לסביבתם המוכרת. כמו כן, כאשר עוברים לגור בעיר ותיקה, ניתן ליהנות מתשתיות קיימות ואין צורך להמתין לתשתיות בסיסיות כדוגמת תחבורה ציבורית, מוסדות חינוך איכותיים, אזורי תעשייה עם אפשרויות תעסוקה וכדומה.

דוגמה מנצחת

כידוע, ביקוש גבוה בתחום הנדל"ן באופן קיצוני ניתן לראות בעיר תל אביב. זוהי הסיבה העיקרית לכך, שהביקוש הולך ועולה גם בערים הסמוכות לה. אם ניקח את רמת גן לדוגמה, שהיא שכנה של תל אביב וכך מאפשרת הגעה נוחה למקום העבודה, הרי שניתן למצוא בה דירות חדשות – קריניצי החדשה וליהנות מכל היתרונות של מגורים בסמוך לתל אביב, בשכונה חדשה ומתפתחת ובסביבה עירונית מסודרת ומוכרת. אפשרות זו תאפשר לכם גם לרכוש את דירת החלומות שלכם במיקום נהדר ובמחיר משתלם לכל הדעות.